Podmínky objednávek

> Úvodní ustanovení


I. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

  • Spolkové tržiště využívá administraci e-shopu jako objednávkový systém pro členy Spolku farmáře Otakara, z.s., IČ: 050 82 188, se sídlem Kozákov 12, Radostná pod Kozákovem, PSČ: 512 63, zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl L, vložka 10698. tel.: +420 776 600 078, e-mail: schranka@otakarovafarma.cz , bankovní spojení: 22228890/2010 (Fio Banka a.s.), (dále jen „Spolek“), na internetové stránce otakarovafarma.cz (dále jen „Tržiště“). Spolek je samosprávným, dobrovolným, nezávislým a neziskovým svazkem osob sdružených za účelem výzkumu a podpory malých farem, řemesel, manufaktur a malovýroby s kladným dopadem na územní a regionální zaměstnanost, s výrobou či poskytováním služeb v územním a regionálním měřítku.

  • Nabídka na Tržišti je pouze pro zapsané členy Spolku, nikoli pro veřejnost. Při využití objednávkové systému nečlenem bude situace řešena individuálně dle platných stanov Spolku.

  • Záruky a reklamace: Potřebujete řešit problém se zakoupeným produktem nebo nejste spokojení s našimi službami? Neváhejte se na nás obrátit. Veškeré kontakty najdete ZDE. Zajímá nás váš názor, jedině tak se můžeme zlepšovat.

  • Členem spolku je možné se stát dle platných stanov spolku, které jsou dostupné k nahlédnutí v sídle spolku. Pro více informací: schranka@otakarovafarma.cz | (+420) 608 020 604

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 01.07.2020.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení