Jak to funguje?

Dopekový chléb

  • O co se jedná: Dopekový řemeslný chléb (zrající chléb) je speciálně připravený, není zamražený, ani nijak chemicky ošetřený a vydrží vám doma až 7 dní po doručení. Můžete ho skladovat v běžných podmínkách jako ostatní pečivo a můžete si ho dopéct kdykoli doma v běžné pečící troubě.
  • Doručení a expirace: Chleby balíme do krabice a v tuto chvíli máme odzkoušené doručení na výdejní místa Zásilkovny do 1-2 dnů od odeslání, tzn.: odesíláme jedenkrát za 14 dní - každé sudé pondělí a to z toho důvodu, aby jsme měli jistotu, že k Vám chleby dorazí v úterý (nejpozději ve středu) a budete je moci až do dalšího úterý dopékat. Objednávku musíte provést nejpozději do soboty, aby Vám byl balíček v úterý odeslán.

Dárkový poukaz

  • Dárkové poukazy posíláme elektronicky. Jejich platnost je celý 1 rok. Zaplatit můžete pohodlně kartou, převodem nebo hotově u nás na farmě.

Záruky a reklamace:

  • Potřebujete řešit problém se zakoupeným produktem nebo nejste spokojení s našimi službami? Neváhejte se na nás obrátit. Veškeré kontakty najdete ZDE. Zajímá nás váš názor, jedině tak se můžeme zlepšovat.

Všeobecné podmínky pro členy spolku:

  • Spolek farmáře Otakara, to je komunita lidí, co bez přírody neumí žít. V jádru spolku stojíme přímo my, farmáři a lidé z farem. Věříme v zemědělské tradice, vážíme si zvířat, o která se staráme, a která se starají o nás. Zkrátka jsme pyšní na svou práci. Spoluprací a sdílením znalostí v rámci spolku, i mimo něj chceme pomoci nejen naší, ale i dalším farmám, řemeslům, manufakturám a celé české malovýrobě posouvat se dál. Členem spolku se tedy můžete stát i Vy nebo kdokoliv z Vašeho okolí. Společně s námi a dalšími fanoušky přírody, zemědělství a Českého ráje pak můžete sdílet prospěšnou myšlenku a užívat všech výhod a zařízení, které nabízí naše apartmány a farma. Pouze jako členové spolku se tedy můžete volně pohybovat po naší farmě, užívat si času a akcí na Samotoči a zapojit se do spolkového odběru našich produktů na Tržišti i mimo něj a mnoho dalšího. S členstvím nevznikají žádné povinnosti a můžete jej kdykoliv bez sankcí ukončit. Nemusíte se tedy ničeho bát, zapsat se do Spolku můžete přímo tady a teď. Pokud k nám třeba jedete s přáteli, tak stačí, aby byl členem spolku jeden z Vás, a všichni ostatní už se takříkajíc vezou s ním. Tak se připojte k nám a sejdeme se na Samotoči.

 

VÍCE