Jak to funguje?

Dopekový chléb

  • O co se jedná: Dopekový řemeslný chléb (zrající chléb) je speciálně připravený, není zamražený, ani nijak chemicky ošetřený a vydrží vám doma až 6 dní po doručení. Můžete ho skladovat v běžných podmínkách jako ostatní pečivo a můžete si ho dopéct kdykoli doma v běžné pečící troubě.
  • Doručení a expirace: Chleby balíme do krabice a v tuto chvíli máme odzkoušené doručení na výdejní místa Zásilkovny do 1-2 dnů od odeslání, tzn.: odesíláme jedenkrát týdně - každé úterý a to z toho důvodu, aby jsme měli jistotu, že k Vám chleby dorazí ve středu (nejpozději ve čtvrtek) a budete je moci až do dalšího úterý dopékat. Objednávku musíte provést nejpozději do neděle, aby Vám byl balíček v úterý odeslán.

Dárkový poukaz

  • Dárkové poukazy posíláme elektronicky. Jejich platnost je celý 1 rok. Zaplatit můžete pohodlně kartou, převodem nebo hotově u nás na farmě.

Záruky a reklamace:

  • Potřebujete řešit problém se zakoupeným produktem nebo nejste spokojení s našimi službami? Neváhejte se na nás obrátit. Veškeré kontakty najdete ZDE. Zajímá nás váš názor, jedině tak se můžeme zlepšovat.

Všeobecné podmínky pro členy spolku:

  • Spolek farmáře Otakara, to je komunita lidí, co bez přírody neumí žít. V jádru spolku stojíme přímo my, farmáři a lidé z farem. Věříme v zemědělské tradice, vážíme si zvířat, o která se staráme, a která se starají o nás. Zkrátka jsme pyšní na svou práci. Spoluprací a sdílením znalostí v rámci spolku, i mimo něj chceme pomoci nejen naší, ale i dalším farmám, řemeslům, manufakturám a celé české malovýrobě posouvat se dál. Členem spolku se tedy můžete stát i Vy nebo kdokoliv z Vašeho okolí. Společně s námi a dalšími fanoušky přírody, zemědělství a Českého ráje pak můžete sdílet prospěšnou myšlenku a užívat všech výhod a zařízení, které nabízí naše apartmány a farma. Pouze jako členové spolku se tedy můžete volně pohybovat po naší farmě, užívat si času a akcí na Samotoči a zapojit se do spolkového odběru našich produktů na Tržišti i mimo něj a mnoho dalšího. S členstvím nevznikají žádné povinnosti a můžete jej kdykoliv bez sankcí ukončit. Nemusíte se tedy ničeho bát, zapsat se do Spolku můžete přímo tady a teď. Pokud k nám třeba jedete s přáteli, tak stačí, aby byl členem spolku jeden z Vás, a všichni ostatní už se takříkajíc vezou s ním. Tak se připojte k nám a sejdeme se na Samotoči.

 

VÍCE

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení