Svetr ze 100% shetlandské vlny našeho chovu

Neohodnoceno
2 200 Kč / ks 2 200 Kč / ks 3 300 Kč / ks 3 300 Kč / ks 4 400 Kč / ks 4 400 Kč / ks 5 500 Kč / ks 5 500 Kč / ks od 2 200 Kč / ks
Individuální objednání Individuální objednání Individuální objednání Individuální objednání Individuální objednání Individuální objednání Individuální objednání Individuální objednání Zvolte variantu
Varianta
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Svetr pletený ze 100% shetlandské vlny z našeho chovu. Klasický střih s pružnými lemy a tradičními vzory pletený metodou Fair Isle. V zimě vhodný jako teplá ale vzdušná vrstva pod kabát, po zbytek roku jako samostatná svrchní vrstva.

Detaily k objednávce (barevné kombinace, druh a velikost) je potřeba individuálně domluvit na mailu info@karli.cz , nebo kontaktech naší farmy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svetr pletený ze 100% shetlandské vlny z našeho chovu u nás na farmě. Klasický střih s pružnými lemy a tradičními vzory pletený metodou Fair Isle. V zimě vhodný jako teplá ale vzdušná vrstva pod kabát, po zbytek roku jako samostatná svrchní vrstva. Možnost kombinace světle šedé, tmavě šedé a hnědé příze. 
 
Velikosti: S/M a M/L , více ZDE.
Varianty: vesta | svetr | kardigan | kabát
Aktuální možnosti barev příze: bílá, stříbrná, tmavě šedá, hnědá a černá, více ZDE.
Dodací lhůta je odvislá od množství objednávek 14 - 30 dní.
 
Detaily k objednávce (barevné kombinace, druh a velikost) je potřeba individuálně domluvit na mailu info@karli.cz , nebo kontaktech naší farmy.
Objednávku lze vyzvednout u nás na Kozákově, nebo zaslat Zásilkovnou. Platba probíhá hotově či převodem. Vše se domluví při objednávce.