Členství | Dopekový chléb (6ks)

6 hodnocení
275 Kč / balení
Skladem
Počet chlebů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

 

O co se jedná?

Dopekový řemeslný chléb (zrající chléb) je speciálně připravený, není zamražený, ani nijak chemicky ošetřený a vydrží vám doma až 6 dní po doručení. Můžete ho skladovat v běžných podmínkách jako ostatní pečivo a můžete si ho dopéct kdykoli doma v běžné pečící troubě.

Doručení a expirace: Chleby balíme do krabice a v tuto chvíli máme odzkoušené doručení na výdejní místa Zásilkovny do 1-2 dnů od odeslání, tzn.: odesíláme jedenkrát týdně - každé úterý a to z toho důvodu, aby jsme měli jistotu, že k Vám chleby dorazí ve středu (nejpozději ve čtvrtek) a budete je moci až do dalšího úterý dopékat.

Objednávku musíte provést nejpozději do neděle, aby Vám byl balíček s chleby v úterý odeslán.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doručení a expirace: Chleby balíme do krabice a v tuto chvíli máme odzkoušené doručení na výdejní místa Zásilkovny do 1-2 dnů od odeslání, tzn.: odesíláme jedenkrát týdně - každé úterý a to z toho důvodu, aby jsme měli jistotu, že k Vám chleby dorazí ve středu (nejpozději ve čtvrtek) a budete je moci až do dalšího úterý dopékat. Objednávku musíte provést nejpozději do neděle, aby Vám byl balíček v úterý odeslán.

Návod na dopečení: Chléb pečte v troubě (můžete na program horký vzduch) na 230°C po dobu 11-13 minut až do kaštanové barvy. Po dopečení chléb potřete vlažnou slanou vodou a nechte chléb volně vydýchat. Doporučení: Po zhruba 7. minutě pečení postříkejte chléb vodou (rozprašovačem), nebo zapněte funkci pečení s párou na dobu 1 minuty. Dobrou chuť přeje Otakar

Nabídka degustace zrajícího chleba platí pro členy Spolku farmáře Otakara, z.s, jejímž se můžete stát i při nákupu. Mile rádi pomůžeme, pokud máte jakýkoli dotaz a potřebujete další informace, nebo máte zájem o individuální balení a doručení, dejte nám vědět: schranka@otakarovafarma.cz | (+420) 608 020 604