Členství | Sušené hovězí maso

Neohodnoceno
135 Kč / ks 245 Kč / ks 135 Kč / ks 245 Kč / ks od 135 Kč / ks
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Druh
Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

O co se jedná?

Vyráběli jsme si sušené maso (jerky) pro sebe a dostávali skvělé ohlasy od našich přátel, a proto přinášíme možnost ochutnat naši hovězinu, tak jak ji sušíme na Otakarově farmě. Ručně vyrábíme, nepoužíváme žádnou chemie, pouze poctivě marinujeme a pečlivě sušíme naše hovězí plemene Highland cattle.

Jemně pálivé s chilli – máte rádi ten jemný pocit ostrosti v puse? Naše směs koření doplněná o ždibec chilli Vám dopřeje přesně tento pocit!

Nepálivé, kořeněné – kombinace koření, které je u nás na farmě známe hlavně u našich vyhlášených steaků jsme využili i pro sušení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na 100 g výrobku bylo použito 300 g čerstvého hovězí masa (svíčková či ořech). Ve 100 g sušeného hovězího masa je okolo 60 g bílkovin.

Doručení: Objednávky expedujeme standardně 1x týdně - v úterý, pokud budete chtít zaslat Vaši objednávku dříve ozvěte se prosím na tel.: (+420) 776 600 078 a my se pokusíme Vám vyjít vstříc.

Nabídka degustace sušeného masa platí pro členy Spolku farmáře Otakara, z.s, jejímž se můžete stát i při nákupu. Mile rádi pomůžeme, pokud máte jakýkoli dotaz a potřebujete další informace, nebo máte zájem o individuální balení a doručení, dejte nám prosím vědět: schranka@otakarovafarma.cz